TAIYO YUDEN NRS5014T6R8MMGG
Inductor Power Shielded Wirewound 6.8uH 20% 100KHz Ferrite 1.2A 0.18Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Taiyo Yuden SCT
LKR
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%