TAIYO YUDEN NRS5012T3R3MMGF
Inductor Power Shielded Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 1.45A 0.192Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Newark
Taiyo Yuden SCT
LKR
_legacy Avnet
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-58.75%