TAIYO YUDEN MDPK5050T100MM
Inductor Power Shielded Wirewound 10uH 20% 1MHz Metal 1.7A 0.225Ohm DCR T/R
IHS
Datasheet3 페이지5년 전
Taiyo Yuden SCT
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-18.97%