TAIYO YUDEN MAKK2016T2R2M
Inductor Power Chip Wirewound 2.2uH 20% 2MHz Metal 1.5A 0.16Ohm DCR 0806 T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
JRH Electronics
Taiyo Yuden SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-1.54%