TAIYO YUDEN LSMCC451611T111RG
Ferrite Beads Power Chip 110Ohm 25% 100MHz 4A 0.014Ohm DCR 1806 T/R
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet8 페이지3년 전
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-43.78%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2022-02-20
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Ferrite Bead 110Ohm 4A 14Milliohms Wirewound 2-Pin 1806 Emboss T/R
FERRITE BEAD, HIGH CURRENT CHIP, 1806, 110 OHMS±25%, T&R
FERRITE BEAD, 110 OHM, 4A, 1806 ROHS COMPLIANT: YES