TAIYO YUDEN LB3218T2R2M
Inductor General Purpose Chip Wirewound 2.2uH 20% 7.96MHz Ferrite 0.775A 0.117Ohm DCR 1207 T/R
IHS
Datasheet3 페이지4년 전
Master Electronics
Future Electronics
Taiyo Yuden SCT
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+5.42%