TAIYO YUDEN BRL2012T470M
Inductor Power Chip Wirewound 47uH 20% 2.52MHz Ferrite 0.16A 4.55Ohm DCR 0805 T/R
IHS
Farnell
Master Electronics
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.14%