TAIYO YUDEN BRC2016T4R7M
Inductor Power Chip Wirewound 4.7uH 20% 100KHz Ferrite 0.61A 0.351Ohm DCR 0806 T/R
Datasheet3 페이지4년 전
Datasheet12 페이지12년 전
JRH Electronics
Farnell
Taiyo Yuden SCT
Future Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-8.90%