TAIYO YUDEN BRC2016T3R3M
Inductor PowerChip Wirewound 3.3uH 20% 100KHz Ferrite 0.68A 0.286Ohm DCR 0806 T/R
Datasheet3 페이지4년 전
Datasheet12 페이지12년 전
JRH Electronics
Farnell
Taiyo Yuden SCT
Factory Futures
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-74.62%