TAIYO YUDEN BRC2016T330K
Inductor Power Chip Wirewound 33uH 10% 100KHz Ferrite 0.24A 2.21Ohm DCR 0806 T/R
Datasheet3 페이지4년 전
Datasheet1 페이지10년 전
Farnell
Master Electronics
3개월간의 트렌드:
-0.96%