Taitien NI-10M-2455
OCXO, 10.00 MHz, 10 ppb, 5V, LVTTL, 36.3x27.2mm DIP
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet3 페이지3년 전
Component Distributors Inc.
공급망
Introduction Date2012-11-12
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
XTAL OSC OCXO 10.0000MHZ LVTTL