Tai Tech RLM25FEER002
Fixed Resistor, Metal Foil, 2W, 0.002ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 2512
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Axis Part LimitedRLM25FEER00213010
2d
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지15년 전
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2007-11-15
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
2m¦¸ ¡À1% 2W ¡À100ppm/¡æ 2512