Tai Tech RLM12FTSMR010
Fixed Resistor, Metal Foil, 0.5W, 0.01ohm, 0.0707V, 1% +/-Tol, 50ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
NetSource TechnologyRLM12FTSMR0104,900
2h
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet6 페이지8년 전
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2010-07-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
10m¦¸ ¡À1% 500mW ¡À100ppm/¡æ 1206