Tai Tech RLM12FTCMR003
Fixed Resistor, Metal Foil, 1W, 0.003ohm, 1% +/-Tol, 100ppm/Cel, Surface Mount, 1206
Production
가격 및 재고
DistributorSKUMinPkg
Axis Part LimitedRLM12FTCMR0035,10010
18h
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2013-06-03
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
1W 3mΩ ±100ppm/℃ ±1% 1206 Current Sense Resistors / Shunt Resistors ROHS
TA I TECHNOLOGY CO LTD RLM12FTCMR003
1206 3m¦¸ ¡À1% 1W