Susumu RG2012N-6810-B-T1
TR / Thin Film Chip Resistors 0805 size, 1/8W, 681 ohm, 0.1%, 10ppm
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지19년 전
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China, Japan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2007-03-26
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2011-09-30
LTD Date2011-10-31
설명
RES SMD 681 OHM 0.1% 1/8W 0805
Fixed Resistor, Metal Film, 0.125W, 681ohm, 100V, 0.1% +/-Tol, 10ppm/Cel, 0805