Susumu RG1608P-5232-B-T1
Fixed Resistor, Metal Film, 0.1W, 52300ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, 25ppm/Cel, Surface Mount, 0603
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지15년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
Thin Film Chip Resistors 0603 Size, 1/10W, 52.3 Kohm, 0.1%, 25Ppm