Sunlord MWSA1265S-4R7MT
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 5350
IHS
Datasheet34 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 4.7UH 8.5 MOHM SMD
4.7¦ÌH 8.5m¦¸ ¡À20% SMD,13.5X12.6MM