Sunlord MWSA0602S-100MT
General Purpose Inductor, 10uH, 20%, 1 Element, Wirewound-Core, SMD, 2826
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet34 페이지3년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2023-01-11
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
FIXED IND 10UH 145 MOHM SMD
10uH ±20% SMD,7x6.6mm Power Inductors ROHS
20% 145m¦¸ 10¦ÌH SMD,7X6.6MM