Sumida CDRH127NP-4R7NC
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH -20% to 40% 100KHz Ferrite 6.8A Carrier T/R
IHS
Datasheet6 페이지4년 전
Factory Futures
HQonline
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+71.65%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2004-11-26
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 22Q-Factor Ferrite 8.2A 0.0155Ohm DCR T/R
General Purpose Inductor, 4.7uH, 30%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4949
Ind Power Shielded Wirewound 4.7uH/18.8uH 30% 100KHz Ferrite 7.18A/3.59A T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 7.7A 11.6mOhm DCR Blister T/R
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz Ferrite 6.7A 0.0135Ohm DCR 3939 T/R
TAIYO YUDENNS10145T4R7NNA
Inductor Power Shielded Wirewound 4.7uH 30% 100KHz 5.03A 0.01728Ohm DCR T/R
설명
General Purpose Inductor, 4.7uH, 20%, 1 Element, Ferrite-Core, SMD, 4747
CDRH Series 4.7 uH -20/+40% Tolerance 6.8A Shielded Surface Mount Power Inductor
4.7μH Shielded Inductor 6.8A 15.8 mOhm Max Nonstandard
IND PWR SHIELDED W/W 4.7UH FERRITE SMD
FIXED IND 4.7UH 6.8A 15.8MOHM SM
100KHz 6.8A 4.7¦ÌH 15.8m¦¸ -20%,40% SMD,12X12MM 12mm*12mm*8mm
CDRH127 Nonstandard 0.472Lx0.472W 12.00mmx12.00mm 4.7muH
6.8A 4.7uH -20%~+40% SMD,12x12mm Power Inductors ROHS
CDRH127NP 4,7uH 6800mA +40/-20%