STMicroelectronics STTH30R04D
Diode Ultra Fast Recovery Rectifier 400V 30A 2-Pin (2+Tab) TO-220AC Tube
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet13 페이지13년 전
Components Direct
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+44.54%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2007-03-30
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
관련 부품
onsemiRURP8100
Diode Ultra Fast Recovery Rectifier 1KV 8A 2-Pin (2+Tab) TO-220AC Rail
onsemiRURP3060
Diode Ultra Fast Recovery Rectifier 600V 30A 2-Pin (2+Tab) TO-220AC Rail
STMicroelectronicsSTTH5L06FP
Diode STTH5L06FP Ultra Fast Recovery Rectifier 600 Volt 5A TO-220FPAC
STMicroelectronicsSTTH8L06FP
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 8A, 600V V(RRM), Silicon, TO-220AC
onsemiRURP860
Diode Ultra Fast Recovery Rectifier 600 Volt 8A 2-Pin (2+Tab) TO-220AC Rail
STMicroelectronicsSTTH15L06FP
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 15A, 600V V(RRM), Silicon, TO-220AC
설명
Rectifier Diode, 1 Phase, 1 Element, 30A, 400V V(RRM), Silicon, TO-220AC
Fast / Ultrafast Diode, 400 V, 30 A, Single, 1.45 V, 24 ns, 300 A, TO-220AC, 2 Pins
STTH30 Series 400 V 30 A Through Hole Ultrafast Recovery Diode - TO-220AC
RECTIFIER, SINGLE, 400V, 30A, TO-220AC; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 400V; Forward Current If(AV): 30A; Diode Configuration: Single; Forward Voltage VF Max: 1.45V; Reverse Recovery Time trr Max: 100ns; Forward Surge C