STMicroelectronics STPTIC-82F1M6
Variable Capacitor, 20V, 10% +Tol, 10% -Tol, 7.38pF Min, 9.02pF Max, Surface Mount
IHS
Datasheet13 페이지13년 전
Newchip Electronics Limited
STMicroelectronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
Cap Tunable Integrated Capacitor 8.2pF 10% Solder Ball SMD 85°C T/R