STMicroelectronics FERD30M45CR
Field-Effect Rectifier Diode (non Schottky) 45V 30A 3-Pin I2PAK Tube
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
element14 APAC
Datasheet10 페이지13년 전
STMicroelectronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2014-07-11
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
LTB Date2023-08-18
LTD Date2024-02-18
관련 부품
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 15A, 60V V(RRM), Silicon, TO-262AA
STMicroelectronicsSTTH2002CR
HIGH EFFICIENCY ULTRAFAST DIODE Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 15A, 200V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 15A, 100V V(RRM), Silicon, TO-262AA
STMicroelectronicsSTPS30L30CR
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 15A, 30V V(RRM), Silicon
Rectifier Diode, Schottky, 1 Phase, 2 Element, 15A, 200V V(RRM), Silicon, TO-262AA
설명
FIELD EFFECT RECTIFIER Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 45V V(RRM), Silicon
RECTIFIER, SINGLE, 30A, 45V, TO-262; Repetitive Reverse Voltage Vrrm Max: 45V; Forward Current If(AV): 30A; Diode Configuration: Dual Common Cathode; Forward Voltage VF Max: 470mV; Reverse Recovery Time trr Max: -; Forward Su