STMicroelectronics EMIF08-1005T16
8 lines IPAD™ low capacitance EMI filter and ESD protection in thin micro QFN
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet12 페이지14년 전
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
EMI Filter 0.05A Flat Style SMD T/R
Data Line Filter, 16 Pin(s), Plastic
FILTER RC(PI) 100 OHM/9PF SMD