STMicroelectronics ECMF4-20A42N10
Common mode filter with ESD protection, 5000MHz, 4.5V, QFN-10L, RoHS, Tape And Reel
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet13 페이지13년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-58.75%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2016-05-16
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
LTB Date2026-02-01
LTD Date2026-08-01
설명
STMicroelectronics SCT
Common Mode Chokes Quad -13dB 0.1A 5.5Ohm DCR SMD T/R
UFQFN-10(1.4x2.2) EMI Filters (LC, RC Networks) ROHS
STMicroelectronics , 10V, , ¦ÌQFN-10L, 4.5V
Common mode filter with ESD protection
EMI Filter -25dB 0.1A Flat Style SMD T/R
Data Line Filter, 4 Function(s), 10 Pin(s)
CMF + ESD protection DFN.22.12-1
COMMON MODE FILTERS, ESD, UQFN-10; EMI Filter Type: Common Mode Filter with ESD Protection; No. of Data Lines: 4 Data Lines; Filter Circuit: Common-Mode; Filter Case Style: DFN; No. of Pins: 10Pins; Product Range: -; SVHC: No SVHC (12-Jan-2017); IC Function: Common Mode Filters with ESD Protection; IC Package Type: µQFN; Operating Temperature Max: 85°C; Operating Temperature Min: -40°C