STMicroelectronics ECMF04-4HSM10Y
Automotive grade common mode filter with ESD protection in QFN-10L
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet11 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-100%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Component Search Engine
심벌풋프린트
3D다운로드
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginMalaysia
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Introduction Date2019-12-12
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 2 months ago)
설명
Common Mode Chokes Quad -25dB 0.1A 5.5Ohm DCR SMD Automotive AEC-Q101 T/R
Automotive CMF with ESD protection and 2.2 GHz bandwidth in QFN-10L, 2200MHz, 6V, QFN-10L WF, RoHS, Tape And Reel
STMicroelectronics SCT
EMI Filter 16kV 100mA 10-Pin QFN T/R
ESD Suppressors / TVS Diodes DFD PROTECTION & FILTER
Data Line Filter, 4 Function(s), 10 Pin(s)
CMF+ESD PROTECTION DFN.22.12-1
COMMON MODE FILTER, 0.1A, SMD;
COMMON MODE FILTER, 0.1A, SMD; DC Current Rating:100mA; Inductance:-; Product Range:ECMF Series; Impedance:-; Inductor Case / Package:-; Product Length:2.6mm; Product Width:1.35mm; Product Height:0.75mm; Qualification:AEC-Q101 RoHS Compliant: Yes