Steward HZ0603B102R-00
Ferrite 200MA 1000 Ohm 0603 SMD
Obsolete
IHS
Datasheet0 페이지0년 전
DigiKey
공급망
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
Ferrite Chip, 1 Function(s), 75V, 0.2A, 2 Pin(s)