Steward CM2722R201R-00
Choke Array Com Mode 200 Ohm SMD
Obsolete
데이터시트
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet0 페이지0년 전
DigiKey
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8504.50.80.00
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 4 months ago)
설명
Data Line Filter, 4 Function(s), 5A, 8 Pin(s)