Stackpole Electronics TR20JBXR100
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Obsolete
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet5 페이지4년 전
Stackpole Electronics
Factory Futures
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.90
Introduction Date2013-09-23
Lifecycle StatusObsolete (Last Updated: 1 year ago)
LTB Date2022-03-30
LTD Date2022-12-31
관련 부품
Stackpole ElectronicsTR50JBXR100
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 50W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/Thick Film, 35W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount
Fixed Resistor, Metal Glaze/thick Film, 20W, 0.1ohm, 350V, 5% +/-Tol, Through Hole Mount, 4112
Resistor;Thick Film;Res 0.1 Ohms;Pwr-Rtg 20 W;Tol 5%;Radial;TO-220;Heat Sink
TE Connectivity2-1623789-0
Fixed Resistor, Wire Wound, 7W, 0.1ohm, 5% +/-Tol, 300ppm/Cel, Through Hole Mount, 5135
TE ConnectivitySQMW5R10J
Fixed Resistor, Wire Wound, 5W, 0.1ohm, 5% +/-Tol, -300, 300ppm/Cel, Through Hole Mount
설명
RES, TO-220, 0.1 ohm, 5%, 20W