Stackpole Electronics RNHT0402BTE174R
Fixed Resistor, Thin Film, 0.063W, 174ohm, 75V, 0.1% +/-Tol, Surface Mount, 0402
IHS
Datasheet7 페이지2년 전
Master Electronics
공급망
Country of OriginTaiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8533.21.00.30
Introduction Date2023-06-16
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
RES AUTO, 0402, 174 ohm, 0.1%, 25 ppm, 0.063W