Stackpole Electronics RAVF104DJT30R0
Res Thick Film Array 30 Ohm 5% 1/4W ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD T/R
IHS
Datasheet6 페이지3년 전
Stackpole Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-50.00%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
Ultra Librarian
심벌풋프린트
다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Country of OriginJapan, Mainland China, Taiwan
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Introduction Date2010-10-13
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 months ago)
관련 부품
Yageo GroupYC124-JR-0730RL
Res Thick Film Array 30 Ohm 5% ±200ppm/C ISOL Epoxy 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Automotive T/R
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 1206(4 X 0603) Convex SMD T/R
Yageo GroupYC124-JR-0733RL
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 1/16W ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804 SMD Paper T/R
Yageo GroupYC164-JR-0733RL
Array Chip Resistor Thick Film 33Ohm 5% ISOL Molded 8-Pin 1206 Convex Paper T/R
CTS Components741X083330JP
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% 0.25W(1/4W) ±200ppm/C ISOL 8-Pin 0804(4 X 0402) Convex SMD Medical T/R
PanasonicEXB-N8V330JX
Res Thick Film Array 33 Ohm 5% ±200ppm/°C ISOL Molded 8-Pin 0804(4 X 0402) Concave SMD Punched Carrier T/R
설명
RES ARRAY, 30 ohm, 5%, 0402x4, CONVEX
Array/Network Resistor, Isolated, Metal Glaze/thick Film, 30ohm, 25V, 5% +/-Tol, 200ppm/Cel, Surface Mount, 0408
0804Convex Long Side Terminals ARRAY/NETWORK RESISTOR RAVF 0.079Lx0.039W 2.00mmx1.00mm 30Ohm ±200ppm/C ±5%