Stackpole Electronics ESDU02A5V5R25V
Trans Voltage Suppressor Diode, 5.5V V(RWM), Unidirectional, 1 Element, Silicon
IHS
Datasheet3 페이지2년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-33.20%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
ESD Suppressor Single Uni-Directional 15kV 2-Pin 0402 T/R
ESD SUP, 0402, 5.5Vdc, 25V clamp, Low Cx
ESD Suppressor Diode Diode Array 5.5V 25Vc 2-Pin SMD T/R