Square D JDL36250
Molded Case Circuit Breaker, POWERPACT J Series, 250A, 3 Pole, 600V AC, 25kA at 240V AC
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet2 페이지7년 전
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
관련 부품
Circuit Breaker Thermal Magnetic 3Pole 200A 415VAC/480VAC