Eaton UTS714E15S
Circular Connector, 15 Contact(s), Female, Solder Terminal, Receptacle
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet4 페이지17년 전
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+68.18%
CAD 모델
소스이캐드엠캐드파일
TraceParts
3D다운로드
캐드 모델 다운로드 시 새 탭으로 파트너 사이트가 열립니다.
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8536.69.40.20
Introduction Date2008-04-29
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 5 years ago)
관련 부품
Circular Connector, 15 Contact(s), Male, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT06E-14-15S(SR)
Conn MIL-C-26482 Circular SKT 15 POS Solder ST Cable Mount 15 Terminal 1 Port
Amphenol IndustrialPT02E-14-15S(025)
MIL Series Connector, 15 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Receptacle
Amphenol IndustrialPT06E-14-15S
Amphenol IndustrialPT06A-14-15S(470)
MIL Series Connector, 15 Contact(s), Aluminum Alloy, Female, Solder Terminal, Plug
Amphenol IndustrialPT06P-14-15S
설명
Jamnut Receptacle with 15 Socket Contacts | Souriau-Sunbank by Eaton UTS714E15S
Bayonet Lock,Female Sockets,Receptacle 15pin Polyamide (PA),Nylon 12A
Uts Hi-Seal Items |Souriau-Sunbank/eaton UTS714E15S
CONN CIRCULAR 15-POS SKT RCPT JAM NUT
Souriau SCT
CONN RCPT FMALE 15POS SOLDER CUP