Sangdest Microelectronics SK2U200-400
Rectifier Diode, 1 Phase, 2 Element, 120A, 400V V(RRM), Silicon
IHS
Datasheet4 페이지5년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-55.56%
공급망
Country of OriginMainland China
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.10.00.80
Introduction Date2017-08-04
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
DIODE RECTIFIER 400V 200A SOT-22
DIODE MODULE GP 400V 120A SOT227