SiTime SIT5356AECFP-28N0-26.000000
Clipped Sine Output Oscillator, 26MHz Nom
Production
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet41 페이지3년 전
Datasheet41 페이지5년 전
SiTime Direct
공급망
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2020-06-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
1 to 60 MHz, Stratum 3 Super-TCXO
MEMS OSC TCXO 26.0000MHZ