SiTime SIT3808AC-C2-18NH-27.000000
Oscillator MEMS 27MHz ±25ppm (Stability) 15pF LVCMOS/LVTTL 55% 1.8V 6-Pin QFN SMD Bulk
Datasheet16 페이지13년 전
SiTime Direct
설명
1 MHz to 80 MHz High Performance MEMS VCXO
LVCMOS Output Clock Oscillator, 27MHz Nom
MEMS OSC VCXO 27.0000MHZ LVCMOS