SiTime SIT3807AI-22-33NH-20.000000Y
High Performance, Standard Frequency Mems Vcxo, -40 to 85C, 3225, 25PPM, 3.3V, 20MHZ, Nc, 200 Ppm Pr, SMD
Production
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
SiTime Direct
Introduction Date2015-01-08
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
LVCMOS Output Clock Oscillator, 20MHz Nom
MEMS OSC VCXO 20.0000MHZ LVCMOS