SiTime SIT3807AI-22-33NE-27.000000
1.544MHz Min, 44.736MHz Max, 27MHz Nom
Datasheet16 페이지13년 전
Datasheet5 페이지15년 전
공급망
Country of OriginMalaysia, Taiwan, Thailand
Introduction Date2011-08-01
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 months ago)
설명
Standard Frequency MEMS VCXO
MEMS OSC VCXO 27.0000MHZ LVCMOS