Silicon Lab 510FBA74M2500BAG
Differential/single-ended; single frequency XO; OE pin 2 (pin 1 for CMOS); 0.1-250 MHz
Production
견적 요청 제출
견적 요청(RFQ)
이 요청은 지정된 공급업체로 전송됩니다.
(*은(는) 필수 필드를 나타냅니다.)
견적 요청
공급업체 *
연락처 정보
데이터시트 및 문서
Silicon Lab
Datasheet31 페이지7년 전
IHS
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 4 years ago)
Manufacturer Lifecycle StatusFULL PRODUCTION (Last Updated: 4 years ago)
관련 부품
Silicon Lab511FBA74M2500AAG
SMD Crystal Oscillator 74.25MHz 2.5V 15pF 6-Pin SMD Tray
Silicon Lab511FBA74M2500BAG
Silicon Lab511FBA000149AAG
SMD Crystal Oscillator 74.17582MHz 2.5V 15pF 6-Pin SMD Tray
설명
Compliant Surface Mount 3.2004 mm 1.27 mm 5.0038 mm 50.008559 mg 74.25 MHz SMD/SMT
Standard,3.2 x 5 mm,25ppm,50ppm,LVDS,2.5V,74.25MHz
XTAL OSC XO 74.2500MHZ LVDS SMD