Signify XI100C110V143BSY1M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 100W, Hybrid
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지7년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+27.85%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
100 - 277Vac, 100W, 100 - 1100mA, 48-143V, [0-10V], IP66 LED Driver
XITANIUM 100W 1.1A 0-10V INT-Y SXT