Signify XH095C275V054BSF1M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 95W, Hybrid
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-5.64%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
347 - 480Vac, 95W, 100 - 2750mA, 20-54V, [0-10V], IP66 LED Driver
XITANIUM 95W 0.1-2.75A SS 347-480V F 6KV