Signify XH055C180V054BSY1M
AC-DC Regulated Power Supply Module, 1 Output, 55W, Hybrid
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
Future Electronics
Datasheet8 페이지7년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+14.35%
공급망
Export Control Classification Number (ECCN) CodeEAR99
설명
347 - 480Vac, 55W, 100 - 1800mA, 18-54V, [0-10V], IP66 LED Driver
Xitanium 55W 347-480V 0.1-1.8A 0-10V SS