Siemens 3SU11500AB101BA0
Pushbutton, 22MM, Round, Metal, Black, Flat, Momentary, With Holder, 1 No, Screw Terminal
Production
데이터시트 및 문서
Newark
Datasheet4 페이지11년 전
Burklin Elektronik
RS (Formerly Allied Electronics)
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+50.55%
공급망
Lifecycle StatusProduction (Last Updated: 2 weeks ago)
설명
Pushbutton, 22 mm, round, metal, shiny, black, pushbutton, flat
Pb Switch, Spst-No, 10A, 500V, Screw; Switch Operation:Momentary; Contact Configuration:Spst-No; Contact Voltage Ac Nom:500V; Contact Voltage Dc Nom:500V; Contact Current Max:10A; Switch Terminals:Screw; Product Range:Sirius Act 3Su Rohs Compliant: Yes |Siemens 3SU1150-0AB10-1BA0