Sensata PM6760D60RPH
Solid State Relays - Industrial Mount Ssr Relay, 3-Phase, Panel Mount, 600Vac/60A, 4-32Vdc In,
데이터시트
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet11 페이지6년 전
Datasheet11 페이지6년 전
재고 내역
3개월간의 트렌드:
+0.00%
설명
AC Active 3PST-NO (3Form A) Chassis Mount Solid State Relay 4V~32VDC 60A