Sensata DR6760D75P
Relay Solid State 3-Phase; DIN Rail Mount; 600VAC; 4-32VDC In; Zero Cross; 75A
데이터시트
데이터시트 및 문서
Sager Electronics
Datasheet9 페이지6년 전
Datasheet9 페이지6년 전
3개월간의 트렌드:
+127%
설명
Solid State Relay Z-Vers. 3x600V 75A DIN
Sensata / Crydom , DR67, DIN , 75 A, 600 V