Sensata DR6760D60P
Solid State Relay, 60A, 48Vac-600Vac Rohs Compliant: Yes |Sensata/crydom DR6760D60P
데이터시트
데이터시트 및 문서
JRH Electronics
Datasheet9 페이지6년 전
3개월간의 트렌드:
+19.22%
설명
Solid State Relays - Industrial Mount SSR Relay, 3-Phase, DIN Rail Mount, 600VAC/60A, 4-32VDC In, Zero Cross