Sensata DC100D40C
SPST-NO Solid State Relay Screw Smnt, Instantaneous MOSFET, 40 A, 32 V dc
데이터시트 및 문서
IHS
Datasheet8 페이지5년 전
JRH Electronics
Newark
Electro Sonic
element14 APAC
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-24.27%
공급망
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date2011-08-29
관련 부품
SensataDC100A40C
Relay SSR 13mA 140V AC-IN 40A 72V DC-OUT 4-Pin