Sensata /Crydom M5010015V
Module, power, diode, 100A, 480VAC, External Suppressor, M50 Diode Series
데이터시트 및 문서
Electro Sonic
Datasheet4 페이지14년 전
Datasheet4 페이지16년 전
Datasheet4 페이지18년 전
TME
Master Electronics
Sager Electronics
DigiKey
재고 내역
3개월간의 트렌드:
-3.92%
설명
Silicon Controlled Rectifier, 100mA I(T), 1200V V(RRM), 2 Element
Discrete Semiconductor Modules 100A 1200V SCR CC MODULE POWER
SCR BRIDGE HALF-CONTROLLED COMMON CATHODE WITH BUILT-IN DIODE 6 UL RECOGNIZED SCR Module 500V/us 150mA 3V 125C