Sensata /Crydom EZE480A12
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) AC Solid State Relay 80C 18V 14.1mm 12A
가격 및 재고
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet5 페이지5년 전
Master Electronics
Electro Sonic
RS (Formerly Allied Electronics)
Sager Electronics
재고 내역
3개월간의 트렌드:
Restocked
공급망
Harmonized Tariff Schedule (HTS) Code8541.40.95.00
Introduction Date1996-04-09
관련 부품
SensataEZE480D12R
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 15-32Vdc In, RN
Sensata /CrydomEZ480A12
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 90-140Vac In, ZC
SensataEZ480D12R
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 660Vac/12A , 3-15Vdc In, RN
MagnecraftSSR610DIN-DC
Solid State Relays 10A SPST-NO DIN MNT
MagnecraftSSR610DIN-AC
Solid State Relay, 1 Phase, Screw Clamp, Surface, Photocoupler
설명
Ic, normally-Closed Panel-Mount Solid-State Relay,1-Channel, m:Hl057Hd4.5 |Sensata/crydom EZE480A12
Relay SSR 10mA 36V AC-IN 12A 660V AC-OUT 4-Pin
RELAY, 12 A (MAX.), 48 TO 660 V (RMS), SCR, SPST NO, 1200 V, 0.1 MA (MAX.), 0.5