Sensata /Crydom EZ240D18
Relay; SSR; Zero-Switching; SPST-NO; Cur-Rtg 18A; Ctrl-V 5DC; Vol-Rtg 24-280AC; Faston
데이터시트 및 문서
TME
Datasheet5 페이지5년 전
Electro Sonic
Newark
RS (Formerly Allied Electronics)
Farnell
관련 부품
Sensata /CrydomEZE240D18
Solid State Relays - Industrial Mount PM SSR, 240Vac/18A , 15-32Vdc In, ZC
SensataEZ240D18S
TRIGGER OUTPUT SSR 8541.40.95.00 Tin (Sn) DC Solid State Relay 80C 4V 14mm 18A
SensataEZ240D18RS
Solid State Relays - Industrial Mount Ssr Relay, Panel Mount, Ip00, 240Vac/18A, 3-15Vdc In,
Relay Solid State 7mA 32 Volt DC Input 20 Amp 264 Volt AC Output 4-Pin
Relay SSR 132V AC-IN 20A 264V AC-OUT 4-Pin